Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas iš poliesterio, be mont. pl., 2050x850x300 mm, IP65, Orion
| Ilgis (mm) | 300 |
| Plotis (mm) | 850 |
| Aukštis (mm) | 2050 |
| Aukštis | 2050 mm |
| Plotis | 850 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Suprojektuotas gylis | 300 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 2100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 875 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 58.2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 870 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 2080 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 57 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
