Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas iš poliestero, be mont. pl., 350x300x160 mm, IP65, OrionPlus
| Ilgis (mm) | 160 |
| Plotis (mm) | 300 |
| Aukštis (mm) | 350 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Aukštis | 350 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Gylis | 160 mm |
| Vidinis gylis | 160 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 24 |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Taip |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | II |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 330 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 3.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 395 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 171 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.54 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 54 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1155 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
