Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas Orion Plus su skaidr. dur., poliesterio, 800x600x300mm, IP65, be mont. pl
| Ilgis (mm) | 300 |
| Plotis (mm) | 600 |
| Aukštis (mm) | 800 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Taip |
| Su užraktu | Taip |
| Nominali srovė (In) | 125 A |
| Aukštis | 800 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Vidinis gylis | 295 mm |
| Kabineto plokščių storis | 2.5 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 2.5 mm |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 130 |
| Eilučių skaičius | 5 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 26 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Taip |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Saugos klasė | II |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 16.3 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 834 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 617 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 308 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 17 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 6 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 690 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
