Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydas, SKI, 1400x1050x275 mm, IP55, Univers
| Ilgis (mm) | 275 |
| Plotis (mm) | 1050 |
| Aukštis (mm) | 1400 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Nominali srovė (In) | 800 A |
| Aukštis | 1400 mm |
| Plotis | 1050 mm |
| Gylis | 275 mm |
| Vidinis gylis | 275 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1.5 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1.5 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Modulių skaičius | 432 |
| Eilučių skaičius | 9 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Jungės skylių skaičius | 8 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 8 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos klasė | I |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Dangtis su viršslėgio atleidimu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 1490 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 62.604 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 1490 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 62.604 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
