Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skydelis, paruoštas skylių išmušimui, IP65, 3×18 mod., UV stabil., Vector
| Ilgis (mm) | 151 |
| Plotis (mm) | 418 |
| Aukštis (mm) | 602 |
| Montavimo metodas | Virsmas montāža |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 18 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Taip |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cilindrs |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonāts (PC) |
| Suprojektuotas gylis | 151 mm |
| Vidinis gylis | 151 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Ne |
| Neutralus gnybtų blokas | Ne |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| EMC versija | Ne |
| Atsparus UV spinduliams | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Aukštis | 602 mm |
| Plotis | 418 mm |
| Gylis | 151 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 151 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 602 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 418 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 4.672 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 617 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 438 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4.597 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 17 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1280 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
