Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Skyriklis, x160, 160A, 4 poliai
| Ilgis (mm) | 130 |
| Plotis (mm) | 100 |
| Aukštis (mm) | 108 |
| Pagrindinio jungiklio versija | Taip |
| Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija | Taip |
| Saugos jungiklio versija | Ne |
| Kaip avarinio sustabdymo versija | Taip |
| Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio | Ne |
| Jungiklių skaičius | 1 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC | 690 V |
| Nominali operacinė įtampa | 220 V |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Nominali srovė Iu | 160 A |
| Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V | 160 A |
| Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V | 160 A |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 2 kA |
| Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V | 163 kW |
| Polių skaičius | 4 |
| Variklio pavara - pasirinktina | Ne |
| Integruota variklio pavara | Ne |
| Įtampos aktyvatorius pasirinktinai | Taip |
| Įrenginio konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Tinka montavimui ant žemės | Taip |
| Tinka priekiniam montavimui | Ne |
| Tinka priekiniam montavimui centre | Ne |
| Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai | Taip |
| Tinka tarpiniam montavimui | Ne |
| Kontrolės elemento spalva | Pelēks |
| Užblokuojamas | Taip |
| Su iš anksto surinktais kabeliais | Nē |
| Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Gylis | 96 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 96 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 145 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.24 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 6 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.885 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 144 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1006 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 212.24 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Bendrųjų techninių duomenų failas | Atsisiųsti čia |
