Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL dangtelis plintuso uždengimui 110mm 20x80mm, balta
| Ilgis (mm) | 111 |
| Plotis (mm) | 22 |
| Aukštis (mm) | 33 |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 80 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 111 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 22 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.008 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 20 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.321 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1005 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 71.224 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |