Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL dangtis grindjuostiniam kanalui 20x80mm, sucupira spalva
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 20 |
| Aukštis (mm) | 80 |
| Aukštis | 80 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Su kilimo kraštais | Ne |
| Sandarinimo liežuvėlio gaubtas | Nav |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Spalva | Cits |
| Dekoracija | Sucupira |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.642 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 18 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 5.77 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1944 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2030 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1600 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |