Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL dangtis grindjuostinio kanalo plintusui 110mm 20×55 mm, juodas grafitas
| Ilgis (mm) | 111 |
| Plotis (mm) | 110 |
| Aukštis (mm) | 22 |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 55 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Cits |
| RAL numeris | 9011 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 111 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 22 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 22 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.01 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.01 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 20 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.28 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 75.4 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |