Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL dvigubas kištukinis laizdas, 20×115 mm, baltas, RAL9010
| ETIM klasė | EC000079 Ierīces kaste grīdlīstes kanālam |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 115 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Įrenginio vienetų skaičius | 2 |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Jau samontēts |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 352 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
