Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL dvigubas kištukinis laizdas, 20×80 mm, aliuminio spalva
| Svoris (neto) | 1.276 |
| ETIM klasė | EC000079 Ierīces kaste grīdlīstes kanālam |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 80 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Įrenginio vienetų skaičius | 2 |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Jau samontēts |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 128 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 48 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.27 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.27 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 4 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 285 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 145 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 1.24 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 352 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1045 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 134.12 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |