Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL dvigubas kištukinis lizdas, 20×55 mm, be apdailos, RAL9016
| ETIM klasė | EC000079 Ierīces kaste grīdlīstes kanālam |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 55 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Įrenginio vienetų skaičius | 2 |
| Su įmontuotu | Kontaktligzda ar drošības kontaktu |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Jau samontēts |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9016 |
| Dekoracija | Nav |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 300 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
