Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL grindjuostinio kanalo 3D jungtis, 20×80 mm, aliuminiio spalva
| Ilgis (mm) | 150 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 100 |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 80 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Kanalo jungties aukštis | 80 mm |
| Kanalo jungties plotis | 20 mm |
| Kanalo jungtis | Mini/maxi kanāls |
| Be halogeno | Taip |
| Gaubto spalva | Alumīnijs |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.116 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.116 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 4 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.588 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 109.672 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |