Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL instaliacinė dėžutė standartinei instaliacijai 20x80mm, aliuminio
| Ilgis (mm) | 48 |
| Plotis (mm) | 105 |
| Aukštis (mm) | 138 |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 80 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Įrenginio vienetų skaičius | 1 |
| Su įmontuotu | Nav |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Standarta |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Alumīnijs |
| Dekoracija | Cits |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.16 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.16 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 4 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.76 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 352 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1045 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 91.88 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |