Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL kompiuterinis lizdas 2xRJ45 kat.6 20x55mm baltas be apdailos
| Ilgis (mm) | 130 |
| Plotis (mm) | 130 |
| Aukštis (mm) | 55 |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 55 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Įrenginio vienetų skaičius | 2 |
| Su įmontuotu | Datu tīkla savienojums |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Jau samontēts |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.183 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 580 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 2.148 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 300 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
