Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL Schuko lizdas + kompiuterinis lizdas 2xRJ45 kat.6 20x80mm, baltas
| ETIM klasė | EC000079 Ierīces kaste grīdlīstes kanālam |
| Grindjuostės kanalo aukštis | 80 mm |
| Grindjuostės kanalo gylis | 20 mm |
| Įrenginio vienetų skaičius | 2 |
| Su įmontuotu | Cits |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Jau samontēts |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 352 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |