Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Šoniniai dangčiai, 1710×400 mm, Q5
| Ilgis (mm) | 12 |
| Plotis (mm) | 400 |
| Aukštis (mm) | 1560 |
| Tinka kaip šoninis panelis | Taip |
| Tinka kaip galo panelis | Ne |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 400 mm |
| Plotis | 224 mm |
| Aukštis | 12 mm |
| Medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus tipas | Lakots |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukščio vienetų skaičius | 10 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1660 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 395 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 14 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 50 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 1330 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1230 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
