Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Srovėlaidis
| Ilgis (mm) | 750 |
| Plotis (mm) | 10 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Nominali srovė In | 500 A |
| Plotis | 750 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 748 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 52 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 12 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 350 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 420 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
