Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Srovės nuotėkio relė 3P+N 40A 100mA B
| Ilgis (mm) | 70 |
| Plotis (mm) | 72 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Polių skaičius | 4 |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Nustatyta srovė | 63 A |
| Nominali gedimo srovė | 0.1 A |
| Nominali izoliacinė įtampa Ui | 400 V |
| Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa | 4 kV |
| Galios nuostolis | 9.29 W |
| Montavimo metodas | DIN sliede |
| Srovės nutekėjimo tipas | B |
| Selektyvinė apsauga | Ne |
| Trumpalaikis ribinis delsos atjungimas | Ne |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 10 kA |
| Srovės padidėjimo intensyvumas | 5 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su užblokavimo įrenginiu | Taip |
| Dažnis | 50 Hz |
| Galima papildoma įranga | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Suprojektuotas gylis | 70 mm |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | -25 °C |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | 70 °C |
| Užterštumo laipsnis | 2 |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 1 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 16 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 1 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 25 mm² |
| RAL numeris (gretimas) | 7005 |
| Apsaugotas nuo sprogimo | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 72 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.399 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 33 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.425 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 33 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 14.025 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 792 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 336.6 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
