Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Srovės transformatorius, CT, ø22, 250/5A
| Ilgis (mm) | 35 |
| Plotis (mm) | 48 |
| Aukštis (mm) | 65 |
| Modelis | Single-phase current converter |
| Pirminė nominali srovė | 250 A |
| Antrinė nominali srovė | 5 A |
| Tikslumo klasė | 0.5 |
| Ertmės diametras | 22 mm |
| Montavimas su fiksatoriumi | Taip |
| Su vario bėgiais | Ne |
| Antrinė jungtis/ryšys | Screw connection |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.28 |
| Katalogas (eng) | Atsisiųsti čia |