Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
START/DELTA laiko relė 12-240Vac/dc, 2x16A, 1 modulis
| Ilgis (mm) | 90 |
| Plotis (mm) | 17 |
| Aukštis (mm) | 64 |
| Sužadinimo tipas | Analogue with single function |
| Funkcija | Operating delay |
| 1 intervalo vienetas | Seconds/hours |
| 1 intervalas nuo / iki | 0.1 |
| 1 intervalas nuo / iki | 10 |
| 2 intervalo vienetas | Seconds/hours |
| 2 intervalas nuo / iki | 0.1 |
| 2 intervalas nuo / iki | 10 |
| Montavimo metodas | DIN rail |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas aukštis | 64 mm |
| Perjungimo jungiklių skaičius | 2 |
| 1 kontrolinė įtampa | 12 V |
| 1 kontrolinė įtampa | 240 V |
| 1 kontrolinės įtampos tipas | AC/DC |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 50 Hz |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 60 Hz |
| 2 kontrolinės įtampos tipas | AC/DC |
| 2 kontrolinės įtampos dažnis | 50 Hz |
| 2 kontrolinės įtampos dažnis | 60 Hz |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 12 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 240 V |
| Tiekimo įtampos tipas | AC/DC |
| Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC | 16 A |
| Kaitrinių lempų jungiklio pajėgumas | 800 W |
| Fluorescencinės indukcinės lempos jungiklio pajėgumas | 690 VA |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 28 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.15 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Tipo patvirtinimas UL | Atsisiųsti čia |
