Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Stulpas į pakabinamas lubas, vienpusis, 280 mm, naturalus aliuminis
| Ilgis (mm) | 2800 |
| Plotis (mm) | 100 |
| Aukštis (mm) | 70 |
| Stulpo formos | Taisnstūra |
| Su iš anksto išvedžiotais laidais | Ne |
| Reguliuojamas | Taip |
| Kolonos aukštis | 2760 mm |
| Kolonos aukštis | 2760 mm |
| Stulpelio gylis, stulpo gylis | 65 mm |
| Stulpelio plotis | 98 mm |
| Naudojamų gaubtų skaičius | 1 |
| Gaubto plotis | 80 mm |
| Dangos gylis | 15 mm |
| Kintanti vieta | Ne |
| Tinka montuoti prie lubų | Taip |
| Tinka montuoti ant grindų | Taip |
| Kabelio įeiga | Virsū |
| Kiaurai prakišamas profilis | Taip |
| Instaliacijos kolonos medžiaga | Alumīnijs |
| Instaliacinės kolonos medžiagos kokybė | Cits |
| Behalogeninės instaliacinės kolonos medžiaga | Taip |
| Kolonos paviršius | Anodēts |
| Kolonos spalva | Alumīnijs |
| Gaubto medžiaga | Alumīnijs |
| Gaubto medžiagos kokybė | Cits |
| Behalogeninio gaubto medžiaga | Taip |
| Paviršiaus danga | Neapstrādāts |
| Gaubto spalva | Alumīnijs |
| Pertvarų skaičius | 1 |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 5400 mm² |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 3100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 9.052 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 16 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 3500 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 780 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 169.832 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
