Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Šviesos reguliatorius (dimeris) reguliuojamoms LED ir kompaktinėms lempoms
| Ilgis (mm) | 49 |
| Plotis (mm) | 49 |
| Aukštis (mm) | 13 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Basic element |
| Veikimo metodas | Push button |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0.5 |
| App valdymas per Bluetooth | Ne |
| Neryškus fazės dalijimas | Ne |
| Neryškus fazės nutrūkimas | Ne |
| Nuoseklioji užtamsinimo sistema | Ne |
| Apkrovos tipas | Universal |
| Pastotės įvestis | Ne |
| Šviesos vertės atmintis | Ne |
| Naudotinas su mygtuku | Ne |
| Naudotinas su judesio davikliu | Taip |
| Naudotinas su buvimo rodmeniu | Ne |
| Naudotinas su laiko jungikliu / laikmačiu | Taip |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Ne |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Montavimo metodas | Flush-mounted |
| Tvirtinimo tipas | Other |
| Medžiaga | Plastic |
| Medžiagos kokybė | Other |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Other |
| Paviršiaus tipas | Matt |
| Spalva | Grey |
| RAL numeris (gretimas) | 7035 |
| Permatomas | Taip |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 230 V |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 230 V |
| Įrenginio plotis | 49 mm |
| Įrenginio aukštis | 49 mm |
| Įrenginio gylis | 13 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
