Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Tarpinė relė, modulinė, 16A, 3NA, 230V ~50/60Hz, 2 moduliai
| Ilgis (mm) | 69 |
| Plotis (mm) | 35.8 |
| Aukštis (mm) | 85.4 |
| Suprojektuotas gylis | 60 mm |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 3 |
| 1 kontrolinė įtampa | 230 V |
| 1 kontrolinė įtampa | 230 V |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 50 Hz |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 60 Hz |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 1100 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 570 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 1200 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 490 VA |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.209 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.215 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 72 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 12.695 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1728 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1006 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 327.68 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
