Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Termostatas savaitinis NO kontaktas Berker Q1/Q3/Q7, baltas matinis
| Ilgis (mm) | 42 |
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Elektros tiekimo tipas | 230 V maiņstrāva |
| Su imtuvu | Ne |
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Sērija |
| Šildymas | Taip |
| Šilumos išvesčių skaičius | 1 |
| Aušintuvo išvesčių skaičius | 1 |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Reguliuojamas diferencialas | Ne |
| Įskaitoma temperatūra | Taip |
| Jutiklio tipas | Pretestības sensors |
| Su ekranu | Taip |
| Kontakto tipas | Parasti atvērts kontakts (NO) |
| Didžiausia kontakto apkrova | 10 A |
| Apsaugotas nuo sprogimo | Ne |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 71 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 42 mm |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | IV |
| Rezervinės energijos sąnaudos | 1.2 W |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| 3D brėžiniai | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
