Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Termostatas su centrine plokšte, NC kontaktas, Berker R1/R3, baltas
| ETIM klasė | EC010927 Istabas termostats |
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Sērija |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Įskaitoma temperatūra | Ne |
| Jutiklio tipas | Bimetāls |
| Su ekranu | Ne |
| Kontakto tipas | Slēdža kontakts (NC) |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 71 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 47.2 mm |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | I |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
