Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Termostatas su centrine plokšte, NC kontaktas, Berker S1/B3/B7, antracitas mat.
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Elektros tiekimo tipas | 230 V maiņstrāva |
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Sērija |
| Valdymo charakteristika | Cits |
| Šildymas | Taip |
| Šilumos išvesčių skaičius | 1 |
| Tinka aušinimui | Taip |
| Aušintuvo išvesčių skaičius | 1 |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Reguliuojamas diferencialas | Ne |
| Įskaitoma temperatūra | Ne |
| Jutiklio tipas | Bimetāls |
| Su ekranu | Ne |
| Paslėptas veikimas | Ne |
| Kontakto tipas | Slēdža kontakts (NC) |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 4000 V |
| Didžiausia kontakto apkrova | 10 A |
| Apsaugotas nuo sprogimo | Ne |
| RAL numeris | 7016 |
| Aukštis | 71 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 50.9 mm |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | I |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.099 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.11 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1920 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
