Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Termostatas su centrine plokšte, NC kontaktas, Berker S1, smėlinis
| Modelis | Ieslēgts/izslēgts |
| Elektros tiekimo tipas | 230 V maiņstrāva |
| Jungtis | 2 vadu |
| Su imtuvu | Ne |
| Matavimo diapazonas | 5 °C |
| Matavimo diapazonas | 30 °C |
| Išorinis laikiklis | Ne |
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Sērija |
| Valdymo charakteristika | Cits |
| Šildymas | Taip |
| Šilumos išvesčių skaičius | 1 |
| Tinka aušinimui | Ne |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Skirtuminė vertė | 0.5 K |
| Reguliuojamas diferencialas | Ne |
| Įskaitoma temperatūra | Ne |
| Su garso indikatorium | Ne |
| Jutiklio tipas | Bimetāls |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Su ekranu | Ne |
| Veikimas | Pagrieziens |
| Paslėptas veikimas | Ne |
| Su šilto vandens grandine | Ne |
| Kontakto tipas | Slēdža kontakts (NC) |
| Didžiausioji kontaktų įtampa | 230 V |
| Didžiausia kontakto apkrova | 10 A |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| NEMA apsaugos laipsnis | 1 |
| Apsaugotas nuo sprogimo | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9001 |
| Aukštis | 71 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 46 mm |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | I |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
