Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Tiesioginio jungimo elektros skaitiklis, 1F, 40A, 1 modulis, MODBUS, MID
| Ilgis (mm) | 92 |
| Plotis (mm) | 18 |
| Aukštis (mm) | 67 |
| Matuoklio tipas | Elektronisks |
| Nominali srovė (In) | 40 A |
| Maks. srovė (Imax) | 40 A |
| Nominali įtampa (Un) N-L | 92 V |
| Nominali įtampa (Un) N-L | 276 V |
| Nominali įtampa (Un) L-L | 230 V |
| Nominali įtampa (Un) L-L | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 45 Hz |
| Dažnio diapazonas | 65 Hz |
| Energijos sunaudojimas | 0.6 W |
| Tikslumo klasė | B |
| Poliškumas | Vienfāzes |
| Modelis | Tieša mērīšana |
| Kilovatvalandžių skaitiklio energijos tipo versija | Efektīva jauda |
| Tinka | Pirkšana/piegāde |
| Kilovatvalandžių skaitiklio tarifinis modelis | Vairāki tarifi |
| Tarifo kontrolė | Iekšējais |
| Apkrovos profilio matavimas | Ne |
| Išleidimo mechanizmas | Taip |
| Kalibruotas | Taip |
| Patvirtinimas | Mērinstrumentu direktīva |
| Impulsinė išvestis | Optiskais |
| Impulsų tipas | D0 |
| Impulsų dažnis | 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Rodmens tipas | Digitālais |
| Montavimo metodas | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Plotis | 18 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Aukštis | 92 mm |
| Sąsajos tipas | Modbus |
| EEC40 parašas | Ne |
| Su blokavimo kodu | Ne |
| Bendras skaičius (skaitiklis) | 7 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| NEMA apsaugos laipsnis | 2 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 96 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.16 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1070 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 215 |
| Techninis priedas 3 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |