Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Transformatorius skambučiui, 8V/1A O. 12V/0,67A, 2mod.
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Pirminė įtampa | 230 V |
| Antrinė įtampa 1 | 8 V |
| Antrinė įtampa 2 | 12 V |
| Antrinis srovės stipris 1 | 1 A |
| Antrinis srovės stipris 2 | 0.67 A |
| Maks. išeigos galia | 8 W |
| Maks. išeigos srovė | 1 A |
| Maks. energijos nuostolis | 8 W |
| Transformatoriaus tipas | Standarta zvana zvana transformators |
| Montuojamas prie paviršiaus | Taip |
| Lygiai montuojama instaliacija | Ne |
| Modulinė versija | Taip |
| Ilgis | 111 mm |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Apsaugotas nuo trumpo jungimosi | Taip |
| Apsauga nuo temperatūrinio poveikio | Taip |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.249 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.49 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 72 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 18.275 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 466 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
