Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Trigubas rėmas 45×45 standartui, baltas, RAL9010
| Ilgis (mm) | 185 |
| Plotis (mm) | 81 |
| Aukštis (mm) | 30 |
| Gaubto plotis | 80 mm |
| Ilgis | 185 mm |
| Su atidarymu | 135 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 45 mm |
| Vienetų skaičius | 6 |
| Įrenginio tipas | Cits |
| Modelis | Gluds |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Iekšējais gulēšana |
| Bendras gaubtas | Taip |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.062 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 8 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.072 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 8 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.656 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 119.464 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |