Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Trijų klavišų jungiklis, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montavimo gylis (mm) | 35 |
| Laidyno sistema | Izslēgšanas slēdzis 3x1 polu |
| Veikimo metodas | Šūpuļs/poga |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Svirtelių skaičius | 3 |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu un skrūvi |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Cits |
| Spalva | Cits |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Nominali įtampa | 400 V |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 16 AX |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Atitinka JK statybos taisyklių M dalį | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.94 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.669 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
