Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Trivietis adapterio dugnas, v/t., Berker Q1, baltas
| Svoris (neto) | 0.058 |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Permatomas | Ne |
| Tinka instaliaciniam kanalui | Ne |
| Įrenginio plotis | 225 mm |
| Įrenginio aukštis | 82 mm |
| Įrenginio gylis | 2 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.58 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
