Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Trivietis adapteris, v/t., Berker Q1, lakuotas antracitas velvetas
| Svoris (neto) | 0.176 |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 3 |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Įrenginio plotis | 225 mm |
| Įrenginio aukštis | 85 mm |
| Įrenginio gylis | 35 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 5 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.88 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| 3D brėžiniai | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
