Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Trivietis rėmelis, Berker Integro Flow, juodas blizgus
| Ilgis (mm) | 9 |
| Plotis (mm) | 178.5 |
| Aukštis (mm) | 59.5 |
| Vienetų skaičius | 3 |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Horizontalių elementų skaičius | 3 |
| Vertikalių elementų skaičius | 3 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Tinka grindų dėžei | Ne |
| Tinka sienos kanalui | Taip |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris (gretimas) | 9005 |
| Permatomas | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Plotis | 178.5 mm |
| Aukštis | 59.5 mm |
| Gylis | 9 mm |
| Suprojektuotas plotas | 178.5 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 59.5 mm |
| Atviros išgręžtos skylės skersmuo | 42.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 228 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 86 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 21 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.046 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.045 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3584 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
