Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Trivietis rėmelis, Berker Q7, antracitas/natūralus skalūnas
| Ilgis (mm) | 9.9 |
| Plotis (mm) | 237.2 |
| Aukštis (mm) | 95.2 |
| Vienetų skaičius | 3 |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Horizontalių elementų skaičius | 3 |
| Vertikalių elementų skaičius | 3 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Tinka grindų dėžei | Ne |
| Tinka sienos kanalui | Taip |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Medžiaga | Akmens |
| Medžiagos kokybė | Šīferis |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Plotis | 237.2 mm |
| Aukštis | 95.2 mm |
| Gylis | 9.9 mm |
| Suprojektuotas plotas | 59.4 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 59.4 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 96 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 237 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.148 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 275 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.22 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 330 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 95.6 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
