Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Tvirtinimo elementas į gipskartonio sieną, Golf VF
| Ilgis (mm) | 110 |
| Plotis (mm) | 180 |
| Aukštis (mm) | 25 |
| Priedo tipas | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Plotis | 17.5 mm |
| Aukštis | 67 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.045 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.516 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.057 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1360 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 98.48 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
