Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Universalus dimeris, 300W, LED/CFL + komfort funkcija, DIN 1 mod.
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 18 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Veikimo metodas | Pagrieziena/spiedpoga |
| Neryškus fazės dalijimas | Taip |
| Neryškus fazės nutrūkimas | Taip |
| Nuoseklioji užtamsinimo sistema | Taip |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Pastotės įvestis | Ne |
| Šviesos vertės atmintis | Taip |
| Naudotinas su mygtuku | Taip |
| Naudotinas su judesio davikliu | Ne |
| Naudotinas su buvimo rodmeniu | Ne |
| Naudotinas su laiko jungikliu / laikmačiu | Taip |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Ne |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Montavimo metodas | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 9001 |
| Permatomas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 195.5 V |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 253 V |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 1.5 mm² |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 6 mm² |
| Įrenginio plotis | 17.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 90 mm |
| Įrenginio gylis | 65 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.09 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 41 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.11 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 367 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 214 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.79 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1006 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 185.96 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |