Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Universalus klavišinis mygtukinis dimeris 2-jų klavišų, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Permatomas | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 64 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.185 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 84 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.115 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.356 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1840 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 314.24 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |