Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
USB lizdas, be c. plokštės, varžt.užsp., Berker, baltas matinis
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montavimo gylis (mm) | 34 |
| Prievadų skaičius USB-A | 2 |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 230 V |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Maks. išeigos srovė | 3000 mA |
| Antrinės įtampos diapazonas | 5 V |
| Antrinės įtampos diapazonas | 5 V |
| Jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 34 mm |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.047 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.129 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 80 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 11.12 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |