Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Uždengimas, 75 mm, UniversN
| Ilgis (mm) | 110 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 75 |
| Aukštis | 75 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Gaubto spalva | Balts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.66 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.66 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 55 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 750 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 530 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 430 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 37.21 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 110 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 560 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 99.42 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
