Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Uždengimas, UniversN, 450×500 mm
| Ilgis (mm) | 460 |
| Plotis (mm) | 510 |
| Aukštis (mm) | 125 |
| Aukštis | 450 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 125 mm |
| Su gaubtu | Taip |
| Plastikinio gaubto plokštė | Taip |
| Tinka jungiklio atjungėjui | Taip |
| Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju | Ne |
| Tinka maitinimo grandinės atjungikliui | Taip |
| Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu | Ne |
| Tinka jungikliui be įtampos | Ne |
| Su įmontuotu jungikliu be įtampos | Ne |
| Tinka perjungėjui | Ne |
| Su įmontuotu perjungėju | Ne |
| Nominali operacinė srovė | 630 A |
| Jungiklių skaičius | 1 |
| Su papildomu gnybtu | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 510 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 465 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.24 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 30 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1240 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
