Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Uždengimo komplektas, UniversN, 450×500 mm
| Ilgis (mm) | 450 |
| Plotis (mm) | 500 |
| Aukštis (mm) | 60 |
| Aukštis | 450 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Gaubto spalva | Balts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 615 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.2 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 28 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
