Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Užsegamas gnybtas, 1,5mm²-16mm², šynai 10mm storio
| Ilgis (mm) | 25 |
| Plotis (mm) | 12 |
| Aukštis (mm) | 26 |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Su gnybtu | 12 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 16 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.238 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1400 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
