Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Užsegamas gnybtas, 16mm²-70mm², šynai 5 mm storio
| Ilgis (mm) | 6 |
| Plotis (mm) | 2.9 |
| Aukštis (mm) | 2 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Su gnybtu | 21 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 70 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.62 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 6900 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1400 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
