Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Užsegamas gnybtas, 2,5mm²-35mm², šynai 12×5 mm
| Ilgis (mm) | 30 |
| Plotis (mm) | 15 |
| Aukštis (mm) | 28.5 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Su gnybtu | 15 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 35 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.52 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 330 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.58 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 12000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 660 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
