Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Užsegamas gnybtas, 25mm²-95mm², šynai 12x5mm, 25mm²-70mm², šynai 12x10mm
| Ilgis (mm) | 5.5 |
| Plotis (mm) | 8.5 |
| Aukštis (mm) | 1 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Su gnybtu | 22 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 95 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.58 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4500 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
