Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Užsegamas gnybtas , 4 mm²-35 mm², šynai 10 mm storio
| Ilgis (mm) | 38.5 |
| Plotis (mm) | 16.5 |
| Aukštis (mm) | 26.5 |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Su gnybtu | 16.5 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 35 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.38 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 12500 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
