Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Užsegamas gnybtas, 50 mm²-150 mm², šynoms 12x5mm, 12x10mm
| Ilgis (mm) | 68 |
| Plotis (mm) | 34 |
| Aukštis (mm) | 19.5 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Su gnybtu | 34 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 150 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.36 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 23.4 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2160 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
