Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
M4-32T-6 Variklinis automatinis jungiklis 4-6A, magnet. 78A M4-32T-6
| Ilgis (mm) | 105 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 75 |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 4 A |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 6 A |
| Su termine apsauga | Taip |
| Jautrus faziniams gedimams | Ne |
| Išjungimo metodas | Electronic |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Nominali operacinė įtampa | 690 V |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Screw connection |
| Kontrolinio elemento tipas | Rocker lever |
| Su integruotu papildomu jungikliu | Taip |
| Su integruotu per žemos įtampos jungikliu | Ne |
| Polių skaičius | 3 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Aukštis | 105 mm |
| Plotis | 45 mm |
| Gylis | 75 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.32 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |